| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna stiti JOCUL MInecraft cu modul :supravietuire? Bine eu vreau un joc asemanator in care trebuie sa supravietuiesc in natura sa fie asemanator cu minecraft :supravietuire.

Dau funda!

P.S.:sa nu fie maimare de 2GB si sa nu fie nevoie de mai mult de 350mb video, procesor 1, 8, 2 gb ram

4 răspunsuri:
| Raul_Giblak_1969 a răspuns:

Terraria,Funda big grin

| Ctmfresh28 explică (pentru Raul_Giblak_1969):

Am mai pus ieri intrebare asta si tot raspunsul asta l-am primit.Ma cati ani crezi ca am? 4? Daca stii spune-mi si tu unu mai fain ca eu am 13 ani ceva pentru varsta mea plz

| Raul_Giblak_1969 a răspuns (pentru Ctmfresh28):

Man,Terraria ii singuru joc asemanator lui minecraft, si JOCURILE NAU VARSTA, NU MERITI SA FII UN GAMER! Spunand ca vrei un joc de varsta taphbbbbt, aruncati compu pe geam.happy

| robertschiopescu a răspuns:

Ma, uitate pe youtube la "terraria 1.1 trailer" si dupa aia zi daca ii de copi mici!