| DjGeo13 a întrebat:

Buna stiti vreun joc asemanator lui Counter Strike dar gafici mai bune si care sa nu ceara steam pentru a juca online. si nu imi spuneti de call of duty modern warfare 1 modern warfare 2 sau battlefield nu merg online fara steam.

3 răspunsuri:
| DjGeo13 explică:

Pai de fapt nu mai inspirat deloc :-)) half life il am am si half life 2 ep 1 si ep 2 jocu e ok armele ok poveste ok dar eu vreau ceva multiplayer cu arme reale si sa nu fie cu steam

| DjGeo13 explică:

Inca nu iti pot da raspunsul castigator dar am incercat o sumedenie de jocuri ba unu e cu steam ba unu nu merge in europa battle arms mi-ar fi placut dar nu merge mi-am descarcat un joc bunicer countter strike extreme v5 sau counter strike online cum i se mai spune dar nu imi mai merge

| baltzatu a răspuns:

Incearca half-life.este bestial... armele sunt mult mai smechere si iti pune indemanarea la incercare. daca ai jucat counter strike si nu ai jucat half-life degeaba ai trait.laughinglaughing
de obicei il gasesti in folderul valve din cs, dar il poti si downloada ca si joc single player

astept funda pentru ca te-am insipart