| marylaza13 a întrebat:

Buna toti cei cu minecraft:
Nu aveti sa-mi dati si mie un cont, nu conteaza daca e fata sau baiat. vreau doar sa ma pot juca si eu vreodata minecraft. DAȚI-MI MESAJ CU NUMELE ȘI PAROLA. în schimb vă pot aduce likes pe facebook, orice. doar spuneti si in mesaj ce vreti. cei care imi dau sa scrie in comentariu "gata" și care cont merge dau fundiță și ce vrea el

3 răspunsuri:
| ralucutzica a răspuns:

Buna,te poti juca si gratis fara cont, si fara smecherii, contacteaza-ma: raluca.raluca65 este skipe-ul meu.

| marylaza13 explică (pentru ralucutzica):

Nu am skype, si nu il descarc. daca spui ca se poate juca pe un site online, spune-mi site-ul intr-un mesaj si iti dau fundita

| ralucutzica a răspuns (pentru marylaza13):

Nu pe site, am zis gratis, asa nu am cum sa iti spun decat daca reusesti singura scrie pe net: Minecraft sp sau Minecraft crack