| GymmyCool a întrebat:

Buna TPU a-si vrea sa imi instalez metin2 United. Am incercat si se deschide prin GamezUnited. Si nu stiu sa ii instalez Cine ma poate ajuta dau funda si vot Repedee

4 răspunsuri:
| Denysuuu a răspuns:

E simplu dowloandezi instalezi in D
daca nu sti sau nu te descuri add la mess:denismartalogu22

| GymmyCool explică (pentru Denysuuu):

Frate am bagat GamezUnited dar problema e ca la mt nu zice instal zice play si nu merge De instalat stai calm ca am instalat la aplicati in calc... nu e aia problema ca nu-s prost. Eu la asta am intrat in ceata ca inainte se instala altfel unitedu...

| Denysuuu a răspuns (pentru GymmyCool):

Pai eu am luat unitedu acuma 1 saptamana si mie-mi merge.

| GymmyCool explică (pentru Denysuuu):

Te bag la mess si vorbim...ca nu stiu. sa ii bag