| xDanyxDany a întrebat:

am battlefield 3 de un an si cam de 5 luni imi tot da ban pe unele servere dar astazi chiar deloc nu ma mai lasa sa joc, mai jos aveti linkul cu ss sa vedeti ce-mi da...Ma puteti ajuta sa rezolv problema? P.S. jocul e cumparat desigur
http://www.girlshare.ro/3489145588.5

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ca sa vedem ce eroare iti da ne pui sa descarcam poza? Ma abtin sa iti spun ceva frumos!

| xDanyxDany explică (pentru lpavel):

Alt undeva unde sa o pun?

| lpavel a răspuns (pentru xDanyxDany):

Sunt site-uri unde poti incarca poze gratuit! Eu nu stiu unul ca nu am avut nevoie dar daca cauti pe google sigur vei gasi! Sau mai simplu : pune intrebarea asta aici si sigur vei primi cateva link-uri ca foarte multi de aici folosesc asemenea site-uri si nu va mai trebui sa cauti! Bafta!