| DonKLau a întrebat:

Am cumparat recent fifa 17 PC. Il instalez toate cele si cand e sa dau start, intra in el, arata poza cu Reus, se incarca timp de 5-6 secunde si mi se inchide instant fara sa imi arate ceva. Ma poti ajuta? Procesorul e: Intel(R) Core (TM) i5-3210M CPU @ 2. 50GHz 2.50 GHz
Memorie RAM: 6 GB
System type: 64-bi

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Placa video e la zi cu actualizarile?
Nu scrie nici o eroare nimic numai se inchide si atat?

| DonKLau explică (pentru lpavel):

Nu scrie absolut nici o eroare. Intra, se incarca putin si iese. Cred ca e de la directX sau poate de la windows. Am directX-ul 12 si in cerinte zice de 11 si windows-ul e 10. Calculator e perfect, nu cred ca ar trebui sa se intample lucrul asta.

| lpavel a răspuns (pentru DonKLau):

Cauta toate actualizarile pentru windows si lasa-le sa se instaleze!