| sylar2007 a întrebat:

Am un laptop vayo cu procesor Intel(R) core(TM) i4-3210M CPU@ 2. 50GHz 4.00 ram cu windows 7 64 bit(instalat recent)si am o problema.nu imi merge pro evolution soccer 2012.inainte sa imi reinstalez windowsul mergea acum nu.dar merge fifa 12, fifa 13 mafia 2(care are o grafica super avansata)f1 2011 etc.deci jocuri care necesita o grafica mare, si merg perfect dar pro evolution soccer 2012 nu merge.intra in joc si apoi la nici 30 de sec.ma scoate.de ce?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Nu prea e nimic de stiut! happy
Poti sa iti iei orice stick de memorie, preferabil cu o capacitate cat mai mare ca sa nu fie nevoie sa faci aceeasi operatiune de mai multe ori! E usor de utilizat! Succes!

8 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

I3 probabil? happy Sau i5, i7? happy
Ce placa video are?
Verifica si care sunt cerintele de sistem ale jocului!

| sylar2007 explică (pentru laptopnews):

Am rezolvat problema, era jocul... vreau sa te intreb ceva:vreau sa trasfer niste chestii din laptopul Acer in laptopul vayo si ma gandeam sa imi iau un memory stick.chestia e ca nu am mai folosit niciodata unu si vroiam sa te rog daca ai putea sa imi dai un sfat ceva. daca trebuie sa stiu ceva anume...cand il cumpar/folosesc

| laptopnews a răspuns (pentru laptopnews):

Multumesc pentru fundita! happy

| sylar2007 explică (pentru laptopnews):

Cu placere, si eu iti multumesc pentru ajutorhappy

| laptopnews a răspuns (pentru sylar2007):

Cu placere! oricand! happy

| laptopnews a răspuns (pentru sylar2007):

Nu prea e nimic de stiut! happy
Poti sa iti iei orice stick de memorie, preferabil cu o capacitate cat mai mare ca sa nu fie nevoie sa faci aceeasi operatiune de mai multe ori! E usor de utilizat! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Probabil ca ai placa video integrata si nu este compatibila cu orice joc. Obinuieste-te cu ideea ca nu poti juca orice.
2. nu exista i4... cel putin eu nu stiu de el.

| cristianox10 a răspuns:

Depinde de unde ai jocu, de pe net sau l-ai cumparat? s-ar putea sa fie cv in meregula cu jocu in primul rand

| sylar2007 explică (pentru cristianox10):

E cumparat.chestia e ca inainte sa reinstalez windowsul mergea...in mod normal as fi spus,, poate nu mi-am instalat vreun driver''dar celalalte jocuri merg perfect(si jocuri puternice din pct de vedere al graficii)