| A1W3WHATSUP a întrebat:

Am incercat sa fac un server de metin2...Am facut bine tot am setat in INSTANT SERVER..Am modificat cu la rami cu 827 si alea de jos cu fisierul metin2 alea asa apoi am iesit si am salvat si cand l-am pornit cu VIRTUAL PC SE INCARCA VIRTUAL PC SI IMI DA EROARE! De ce? Imi scrie acolo in virtual pc la consola Metin2 "Not Running" si nu porneste aia cu login.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AleeePunct a răspuns:

In primul rand cred ca PC tau nu duce serverul...2.Nu merita sa faci server. pierdere de timp + ca e mult de munca happy

1 răspuns:
| A1W3WHATSUP explică:

Funda!