| yubireeterna a întrebat:

Am nevoie de o parere vreau sa-mi iau un procesor nou! si am de ales intretonguerocesor Intel® CoreTM i3 3220, 3300MHz, 3MB, socket 1155, Box Sau Procesor AMD FX 6100, 3. 300MHz, 14MB, socket AM3+, Box Voi ce ati alege dati-mi o parere!

2 răspunsuri:
| qwertyseb a răspuns:

Iti dau un sfat si e bun dupa parerea mea. Intel-ul este cea mai buna marca de procesoare si cred ca merita sa il ieiwinking mai ales ca ai 3, 3ghzwinking daca e si dual core e perfect

| Mnk_Narcis_1993 a răspuns (pentru qwertyseb):

Ai dreptate intotdeauna Procesoarele Intel ruleaza la capacitate maxima fata de cele AMD