| adrian120 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare
daca placa de baza are conectori pentru CPU de 8 pini iar sursa pe care o am are conector doar de 4 pini..sunt compatibile? bag doar in 4 pini conectorul de la sursa?

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu sunt compatibile si daca vei baga doar una nu cred ca iti va pornii configuratia La Placa ta de baza implicit CPU iti va trebuie 2 tensiuni de 12V, Dar poti incerca nu pateste nimic nici placa de baza nici CPU ori porneste ori nu porneste in rest nu se intampla nimic.

| adrian120 explică (pentru FlorinDiablo):

Am intrebat mai multi si o zis ca nu ii nici o problema merge fara probleme