| Trollman a întrebat:

am o intrebare legata de minecraft, am minecraft 1.6.4 si cand intru la multiplayer intru pe un server si imi zice ceva cu password si nu pot sa misc mouseul, ce sa fac?

1 răspuns:
| Ic3MaNN a răspuns:

Trebuie sa apesi pe t. Apoi scrii /register [parola] [parola] ([parola]- orice parola vrei tu. Ex: 123456). Si dupa ce iesi si intri iarasi, apesi iar t si apoi scrii /login [parola] (cu care ti-ai inregistrat prima daca cand ai intrat pe server). Sper ca te-am ajutat happy