| AaNg a întrebat:

am minecraft 1.6.4 si cand pun server de multiplayer se conecteaza. Apoi nu pot sa ma misc ( merg in stanga merge putin si dupa ma duce la loc ) ce sa fac? Funda daca ma ajutati!

3 răspunsuri:
| Marily1997 a răspuns:

Uite apesi pe butonul t si scrii:/register 12345, dupa asa iar scrii/login 12345.Cind iar intri nu mai scrii register ci doar /login 12345. fundita!?

| Unk0wN a răspuns:

Pai...
Pe ce server te-ai conectat? Serverul tau sau alte servere
Daca te-ai conectat pe alte servere scrie asa:
/login parolata parolata
Si apoi dupa ce iesi si intri iar scrie /login parolacareaipuso

Funda mare!

| AaNg explică (pentru Unk0wN):

Eu am minecraft orice versiune vreau o pun si nu trebuie sa ma loghez nici parola nici ID nu le pun ca asa am si cand intru pe orice server nu ma pot misca ce fac?