| Yasmine1999 a întrebat:

am o intrebare:Miam instalat cs si am arma pe mana dreapta, cum o bag pe stanga? am incercat cu comenzi :cl_righthand 1 si cu,, h,,. Ma puteti ajuta? Cineva mi-a zis ca trebuie sa intru in >>>optionsvideorenderopen gl dar nu stiu cum. DAU FUNDA DACA MA AJUTATI REPEDEE

Răspuns Câştigător
| reppo2009 a răspuns:

Buna.am patit si eu la fel dai la optiuni si apoi dai la video si selectezi OpenGL apoi schimbi arma cum vrei tu.

1 răspuns:
| YAKUBUforever a răspuns:

Incearca cl_righthand 1 sau 0 ori cand intri pe server apasa h si iti bifezi arma pe mana stanga. daca nu merge nici asa o fi de la cs nu stiu.instaleazati alt cs.