| Dom19 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru oricare internaut ce ma poate ajuta, mi-am instalat de curand "Need for Speed World". Prima data l-am instalat, jocul si-a facut update-ul si a mers. Am iesit in oras, iar cand am venit am dat dublu click pe iconita si am primit o eroare care suna cam asa: "There has been an error starting the application. Please contact Customer Support if the problem persist." Am incercat sa reinstalez, sa dau restart si nimic. Folosesc win7. Dau FUNDA celui care ma ajuta sa-mi rezolv aceasta problema. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| djundertaker555 a răspuns:

Mai reinstaleaza-l odata si baga crack-ul in folderul unde ai instalat jocul. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Dom19 explică (pentru djundertaker555):

Nu e un joc piratat... Deci nu exista crack...