| Serban_Seby_1998 a întrebat:

Cum rezolv eroarea "There has been an error starting the application. Please contact Customer Support if the problem persists." de la NFS World am incercat orice l-am dezinstalat l-am instalat m-am uitat la cerintele sistemului sunt inregula chiar peste limita si tot nu merge nu stiu ce sa mai fac va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

E o problema de la Windows, nu ti-l poate pornii...Asta nu prea se poate rezolva daca nu schimbi Windows, este posibil sa ruleze pe alt numar de biti decat cel pe care a fost creat jocul!

| Serban_Seby_1998 explică (pentru MCG):

Ok iti multumesc pentru ajutor o sa schimb windowsu mai incolo ca de abia ce l-am reformatat.

| MCG a răspuns (pentru Serban_Seby_1998):

Nu ai pentru ce imi multumii!