| Bebitza99 a întrebat:

Buna TPU am o itrebare Driver San Francisco imi merge pe pc asta: Procesor: Pentium (R) Dual-Core CPU E5200 2,50ghz
RAM: 2GB
Placa Video:NVidia GeForce 9600 GSO 768 MB

spuneti mi daca imi merge urgennttttttttttttttttttttttt multumesc!

2 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Voi sunteți chiar culmea. Nu toți suntem genii în tot ceea ce privește IT, Software Hardware...dar câteodată mai folosim un ajutor divin, numit google. Îți era greu să te duci pe gamedebate.com sau pe can you run it, amirite?

| Bebitza99 explică (pentru EdiT):

M-am uitat ma omule dar am vrut o parere ce dreacu ai?