| Albertyn a întrebat:

Am o probblema la jocul Roblox care a mers bine pana in urma cu doua zile, cand dau sa-l deschid imi arata urmatorul mesaj,, Details:/Create Process C:/Users/AppData/Local/Roblox/Version/version-45cc144b13 4647/Roblox Player Beta.exe failed: Access is denied,, Daca poate cineva sa ma ajute sunt recunoscator. Multumesc!

2 răspunsuri:
| daria191 a răspuns:

Reinstaleaza-l, du-te la "programs and features" din start, cauta roblox, da click dreapta si uninstall. dupa care il reinstalezi iar de pe site.

| Albertyn explică (pentru daria191):

L-am si dezonstalat si reinstalat de vreo trei ori. Am dat restart la pc dupa fiecare dezinstalare. Tot nu merge.