| MicuţăBăă a întrebat:

Buna TPU.Am o problema.Am ascuns un folder si nu îl mai gasesc.Am încercat faza cu My >computer--Tools. dar nu îmi apare "Tools". am Windows 7.cum sa îl gasesc? >-- Foondita :X

Răspuns Câştigător
| MicuţăBăă explică (pentru danimotenel):

Mda...mie NU îmi apare bara aia cu File, Tools, etc.cum sa o fac sa apara?

3 răspunsuri:
| boomblast a răspuns:

Control panel---appearence and...---folder options----view si gasesti tu acolo big grin

| YoH22 a răspuns:

Nu stiu daca merge si pe windows 7, pe windows xp mergebig grindu-te la search si setezi acolo sa gaseasca si fisierele ascunse scrii cum se numeste si dai sa caute