| Flo41 a întrebat:

Am o problema.Am avut un windows instalat de un tip care se ocupa cu asa ceva.L-am schimbat (windowsul) si m-i l-a instalat alt baiat.De cand am acest windows nu mai imi merge nici un joc,iar inainte mergea,Oare de ce, sa fie windowsul de vina? Help funda *

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Vezi sa nu blocheze, firewall-ul jocurile ca se mai intampla, daca nu blocheaza verifica cerintele jocului pe care vrei sa-l joci, si daca nici asa nu merge schimba windows-ul din nou sau intreaba-l pe baiatul care ti l-a instalat!

Sper ca te-am ajutat

| Flo41 explică (pentru YoBuDy):

Da.dar inainte mergeau acele jocuri respective.Si nici cele mai mici nu merg.Inainte indexul de experienta era de 4.9, iar acum e 1. sad

1 răspuns: