| marius007 a întrebat:

Am o problema azi am descarcat metin 2 ro si l-am instalat dar cand dau pe "Incepe Jocul" incepe un program sa scaneze si imi apare chestia asta- http://postimage.org/image/epyo3exoz/? Cine am ajuta am reinstalat mt dar nimic! Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Likurici a răspuns:

Sall pai. nu prea ma pricep da incearca sal instalezi in alt folder sau baga windousu... nu prea stiu ce sa zic mai intreaba si pe alti...

| marius007 explică (pentru Likurici):

Ms am reinstalat win

4 răspunsuri:
| Likurici a răspuns:

Buna acolo chestia aia e de la programu anti-hack si cred ca tu ai un hack pe acolo si nu-ti da voie sa joci, ceva de genu cred ca e.

| marius007 explică (pentru Likurici):

Si cum fac?

| marius007 explică (pentru Likurici):

Ma Poti ajuta? TU! Poate et pricepi m, ai bine!