| Danyel_9154 a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema cu internetul
De cate ori intru pe Mozila, Safari sau ori care alt program de internet imi apar de vreo 5 ori "Server not found", "404 not Found" ori "Problem loading"
si cand vreau sa dau pe o poza imi dispare si apoi iar apare.
Am nevoie de un raspuns rapid.

Răspuns Câştigător
| TripleMx a răspuns:

App Ms de Funda,,,, esti un baiat pe cinste...

2 răspunsuri:
| TripleMx a răspuns:

Salut.Foloseste doar un browser adica Mozilla.E posibil sa se bata cap in cap.Incearca asa si da-mi un rasp. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?

| Danyel_9154 explică:

Inainte nu am avut aceasta problema. Dar dupa ce mi-a fost furat internetul a inceput sa imi fac fite.

| TripleMx a răspuns (pentru Danyel_9154):

App Ms de Funda,,,, esti un baiat pe cinste...