| Catalin_Robert_1990 a întrebat:

Buna Tpu.Am o problema cu messengerul.De cateva zile imi zice your account has been locked.Please click "Forgot Password" to start unloking process.Am schimbat parola si tot la fel imi da.Ce pot face. Ajutati va rogbig grin

Răspuns Câştigător
| Epigonul a răspuns:

Adica sa setezi data si ora calculatorului corect,in functie de google,dand acolo la internet time&settings update now.Dar daca spui ca este setata corect, atunci mai poti incerca sa setezi windowsul sa nu-ti mai faca update regulat, seteaza pe off. Daca nu, scrie pe google "probleme messenger TPU" si ai sa vezi ca mai sunt foarte multi cu aceasta problema, poate vei gasi solutia acolo...Succes!

3 răspunsuri:
| Epigonul a răspuns:

Ai incercat sa-ti sincronizezi corect data si ora calculatorului? De cele mai multe ori asta e solutia, cum bine le-am mai spus si altor useri de pe tpu.Incearca!

| Catalin_Robert_1990 explică (pentru Epigonul):

Cum sa sincronizez? ceasul si data e corecta.happy si tot nu mergecrying

| Catalin_Robert_1990 explică (pentru Epigonul):

Am reusit printr-un video ..mersi mult

| Epigonul a răspuns (pentru Catalin_Robert_1990):

Adica sa setezi data si ora calculatorului corect,in functie de google,dand acolo la internet time&settings update now.Dar daca spui ca este setata corect, atunci mai poti incerca sa setezi windowsul sa nu-ti mai faca update regulat, seteaza pe off. Daca nu, scrie pe google "probleme messenger TPU" si ai sa vezi ca mai sunt foarte multi cu aceasta problema, poate vei gasi solutia acolo...Succes!