| BumBumPow a întrebat:

Am o problema, am achizitionat un laptop free dos si am incercat sa ii pun windows 10, dar cand aproape de final imi apare aceasta eroare. "Setup cannot continue due to a corrupted installation file. Contact the vendor of your Windows installation disc or your system administrator for assistance."
Ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ce sfaturi mai vrei, spune in mesaj tot ce ai nevoie!

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, incearca sa reinstalezi sistemul de operare

| TechHelper a răspuns:

Ia incearcă să o reinstalezi, Dacă iarăși nu merge este posibil să fie corupte fișierele lui de instalare, Trebuie să încerci să îți iei alt fișier ISO care poate fi tras pe DVD și să încerci din nou cu acesta.