| gamerulyonutz a întrebat:

am o problema grava, mi-am intalat windows 8 si cand sa-mi caut drivar pentru placa video, nu gasesc, ce as putea face? am o placa video ATI RADEON x1950 PRO, dati-mi va rog un linc cu acest driver video pentru win 8 multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Cauta pe google un program care iti arata ce piese ai in pc... e programul acela everest care iti arata tot... sau pur si simplu poti sa descarci ccleaner cred ca stii despre ce vorbesc doar deschizi ccleaner-u' daca te uiti un pic la el o sa observi ca iti "spune" si ce placa video ai. dupa poti cauta programul pe net. mai tinem legatura si imi spui cum sta treaba. bafta

4 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Salut bossulica. intrii pe pagina lor oficiala http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx in dreapta ai asa Automatically Detect and Install sub el ai Download Now il descarci il instalezi in pc si restul il face programu in mod automat. bafta multa.

| gamerulyonutz explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Dc nu ma lasa sa apas pe download now?

| gamerulyonutz explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Nu-mi merge
am win8 pro

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru gamerulyonutz):

Cauta pe google un program care iti arata ce piese ai in pc... e programul acela everest care iti arata tot... sau pur si simplu poti sa descarci ccleaner cred ca stii despre ce vorbesc doar deschizi ccleaner-u' daca te uiti un pic la el o sa observi ca iti "spune" si ce placa video ai. dupa poti cauta programul pe net. mai tinem legatura si imi spui cum sta treaba. bafta

| bogddan4you a răspuns:

Daca nu gasesti draivar apeleaza la un expert sau cineva care se pricepe foarte bine in cal sau instaleaza windos xp sau 7 daca nu gasesti.