| iSpoat a întrebat:

Am o problema, si aceasta este ca nu pot sa-l conving pe tatal meu sa imi ia un cutit pe CS:GO. Zice ca e inutil sa dai banii pe o arma virtuala.

Va rog, Ajutati-ma sa il conving.

Răspuns Câştigător
| KanezuY a răspuns:

Ba nu mai fi asa de obsedat de jocuri video, oricum nu iti ia tactu ca cutitele alea costa enorm de scump 40-1000 euro pe opskins si la fel pe steam market, si un cutit de ala e cat un salariu mediu din Romania.

| iSpoat explică (pentru KanezuY):

Ca sa stii tata lucreaza in strainatate. Deci...
Salariul lui este aprox 5000 EURO.

| KanezuY a răspuns (pentru iSpoat):

Tot nu ti l-ar cumpara, cand cresti mare si o sa fii pe cont propriu ai sa intelegi.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xRoocked a răspuns:

Are dreptate tactu... La ce buna arma aia virtuala? mai bine iti iei ceva tu.

| iSpoat explică (pentru xRoocked):

Da, dar mie imi place foarte mult jocul. Si vreau neaparat una.