| kayrux1 a întrebat:

Pe cs:go,daca castig un cutit sau o arma buna si o vand, cum scot banii din steam sa ii bag pe card sau...alte metode.
Funda!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu scoti banii din Steam, iti iei jocuri cu ei. happy

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Banii de pe Steam nu ii poti scoate. Poti doar sa ii folosesti pentru a cumpara alte jocuri sau extensii la jocuri sau alte resurse din "Piata" Steam-ului. Nu ii poti scoate banii.

| ValentinJust a răspuns:

Banii de pe steam nu ii poti scoate! Insa daca vrei sa vinzi cutitul poti pune anunt pe o pagina dedicate csgo-ului si sa spui ca vrei sa iti trimita bani unde vrei tu :-)

| Razvan131331 a răspuns:

Nu cre ca se poate happy

| LucaLuk a răspuns:

Am auzit ca poti pe site-ul csgolounge.com

Nu sunt sigur. poti incerca, bafta big grin