| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU? Am o problema vreau sa imi instalez skype si nu reusesc imi apare asa; Sunt probleme cu conexiunea la serverul de descarcare

Pentru a downloada un instalator alternativ pentru Skype apasa butonul Descarcare;
Ce sa fac? Am cautat sa rezolv dar nu merge nimic! Daca aveti vreun tutorial va rog sa ma ajutati! Am instalat skypeul de pe mai multe siteuri dar fara rost...tot acelasi mesaj imi apare...

Răspuns Câştigător
| 3dy a răspuns:

Poate se updateaza skype-ul ai răbdare o zi. Dacă nu, îi ceri unui prieten setup-ul de la skype și poate asa merge.

| Alia1 a răspuns (pentru 3dy):

Multumesc...a mers!

1 răspuns: