| andrey_8480 a întrebat:

Salut sunt amator de fotbal.Joc cat de cat bine insa cand ajung in fata portii si sutez trimit balonu nu stiu unde.
Vreau sa va intreb cum pot sa dau cu forta si precis?
Si la degajari tot asa trimit aiurea.
Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| usy313 a răspuns:

Concentreaza-te mai mult. mai exerseaza suturi la perete. puneti o tinta si incearca sa nimeresti. eu asa am reusit big grin.
si apropo nu trebuie sa ai neaparat forta in fata portii ca sa marchezi, trebuie doar sa ai putina tehnica, adica dai pe colt usor pe jos, sau spectaculos, la vincluhappy. sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antrenamentul este cheia si tot o data loveste mingea cu precizie, pune ochii pe un anume spatiu al portii si incearca sa trimiti mingea exact acolo.Concentreaza-te mai mult in asa fel incat sa poti sa scoti cat mai mult de la o faza. Dupa ceva timp de antrenament o sa vezi ca poti face ce doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce te antrenezi un pic nu o sa mai dai cu piciorul in pamant dar sa nu sutezi de prima data cu forta ca o sa dai tare in pamant si mori de durere. dupa ce vezi ca ai mai evoluat poti fii sigur ca sutezi asa cum vrei tu.

| denis009 a răspuns:

Frate... tutoriale youtubewinkingwinking cel mai sigurwinkingwinking

| lucyshefutzu a răspuns:

Nu trebuie sa dai cu varful piciorului cu cu siretul adica partea de sus sau latul.

| andrey_8480 explică:

Multumesc pentru raspunsuri... app de siret cateodata dau in pamant si mi-e frica sa mai sutez cu siretul sadsad