| Dany3 a întrebat:

Buna TPU am si eu un server de cs (deschis de la 8:30 dimineata pana la 13:00 si de la 19:00 oana la 21:00 in cursul saptamani ) am nevoie de admine si cel care imi aduce 5-6 palyeri cara sa joace primeste admin va astept (ip 95.77.133.17:27015)

3 răspunsuri:
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Daca vrei sa ai s calumea trebuie s il tii deschis non stop..si mult ai multe de atta...mda ma rog.

| Dany3 explică (pentru Bambicuochiiverzi):

Trebuie hostat ca sa il tin non stop si nu tin pc dechis non stop ca se duce...

| Bambicuochiiverzi a răspuns (pentru Dany3):

Da asa-i ai dreptate...