| Costyzzz a întrebat:

AM urmatoarea problema: Am descarcat (piratat) jocul Sleeping Dogs (Nu are nici o importanta ca e piratat din cate am inteles, am si un prieten care l-a luat piratat si ii merge) asa... L-am instalat si am dat HKSkip si apare o eroare cu ceva despre d3d11.dll, l-am bagat, d3d11.dll si acum apare alta eroare si suna cam asa : "The procedure entry point _except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll". AM windows Vista si o sa va dau toate datele:
Windows Edition: Windows Vista Ultimate Edition
Version 2006
Service Pack 3
Build 2600
System: 2.66 GHz, 2.00 GB of RAM
CPU Model and Specifications
Company: E6750 @ 2.66 GHz
Vreau sa-mi spuneti cum pot rezolva problema.

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Descarcă asta http://goo.gl/Myrhi
și dăi extract la arhivă în C:\Windows\System32

Dacă tot nu merge vezi cu Dll Fixer (cauți dll fixer pe site-ul h33t și iei primul de acolo).