| 7Roby7 a întrebat:

As avea nevoie si eu de ceva ajutor...Nu de mult mi-am schimbat versiunea din 1.4.6 in 1.4.5 pe Minecraft pentru ca pe 1.4.6 nu gaseam nici un server multiplayer.Acum caut servere multiplayer pentru versiunea 1.4.5 pe Minecraft.Mi-ati putea da voi cateva? ...As avea si niste preferinte,sa fie survival(nu pe pacific) si sa fie cat de nepopulat posibil(si cat de putine constructii posibile),si obligatoriu sa nu fie cu cont premium!(vreau toate acestea pentru ca vreau sa joc cu un prieten pe survival si sa construim noi,etc.).Sau daca puteti sa creati voi un server pentru mine, as fi recunoscator.Sau un tutorial cum sa fac servere multiplayer pentru 1.4.5 pe Minecraft fara cont premium.
Multumesc anticipat. Funda celui mai bun server sau tutorial. happy

Răspuns Câştigător
| StefyBoy a răspuns:

O sa deschid eu un server pe 27-28-29 Decembrie (te asigur ca nu are constructii decat la spawn pentru ca nu sunt decat eu si un prieten pe el laughing ), si apropo, cum ai schimbat din 1.4.5 in 1.4.6

1 răspuns:
| 7Roby7 explică:

Pai,nu am versiunea officiala de Minecraft, eu am luat-o de pe alte siteuri, si exista diferite optiuni de versiuni.Cum ar fi daca acolo scrie Minecraft version 1.4.5 daca o downladez o sa fie aiba direct pe varianta 1.4.5,sau daca scrie Minecraft version 1.4.2 atunci o sa aiba direct varianta 1.4.2
Mai am 2 intrebari.
1.Are ceva daca intra si un prieten de al meu?
2.Ai putea sa imid ai ID-ul tau de messenger? happy