| DenisucaDeni a întrebat:

As vrea sa fac un server de metin2.S-ar putea sa fac unul daca am 1 gb ram?

Răspuns Câştigător
| Ruiner a răspuns:

Daaa...daca vr pe hamachi poti si 3 sv cu 1 gb ram... daca vrei hostat nu il recomand pentru ca trebuie sa platesti fiecare luna si nu ajunge memoria de 1gb ram

| DenisucaDeni explică (pentru Ruiner):

Iti multumesc mult Ruiner! Acum imi pot fac propriul meu server de metin2 pe hamachi! Daca vrei da-mi id tau de yahoo si mai vedem daca iti dau gm.hee hee

2 răspunsuri:
| XchargeX a răspuns:

Nu. Din pacate nu! Pentru a avea un server de metin2 fara lag cat mai bun recomand cel putin 4 gb ram! Eu am avut 4 gb ram si nu avea lag deloc! Doar pe unele mape noi! Dar nu se simtea asa de tare!