| TuTuOfficial a întrebat:

As vrea sa intreb jucatorii de metin,nu stiti ceva ponturi ca sa imi sporesc dropul in afara de donatii pentru manusi...,ceva ponturi gen unde sa ma duc ca sa fie mai mare dropu pentru fms, la ce mob pica cel mai repede..., sau ceva buguri sa-mi creasca dropu.

Răspuns Câştigător
| alynutzu20 a răspuns:

Te duci in pădure cu cineva si-l rogi sa-ti lase tie manusa de la Metin..Geniusstraight face

| nda a răspuns (pentru alynutzu20):

Desiiiigur... daca ii pica un ss ti-l da si pe ala. nu-ti da nimeni nimic, genius.
cumpara-ti cercei si bratara cu 20% drop iteme.

| TuTuOfficial explică (pentru nda):

Spun inca o data mie nu imi trebuie iteme si din astea ca la asta m-am gandit si eu, vreau un pont care sa pice mai repede exista macar asa ceva oameni buni nimeni nu stie nimic?

| nda a răspuns (pentru TuTuOfficial):

Nu exista asa ceva.

| TuTuOfficial explică (pentru nda):

Bine.

| TuTuOfficial explică (pentru alynutzu20):

Se pare ca nu exista ponturi de marire, dar asta e cel mai util.mersi

7 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Pai faci un cont de 30 si te duci Valea Soryiung scuze de denumire dar n-am mai jucat de mult.Si acolo la inceput este mereu un arcas brutal.Il omori si ai sansa 50% sa pice fms. Pe urma schimbi ch si tot asa. Poti sa te duci la arahani pentru rib(acolo langa tyrax).

| TuTuOfficial explică (pentru мямιѕтєяισѕ):

Eu n-am intrebat unde pica fms ca asta stiu, am intrebat ce am intrebat, adica cum sa fac mai mare drop.