| raduraduu a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cine joaca metin si se pricepe cat de cat. Vrea sa ma apuc de privat pentru ca pe RO cresc foarte greu. Vreau sa ma apuc de un privat care are EXP 100% YANG 200% DROP 100%. Va rog sa imi spuneti detaliat:cat de repede cresc, cat yang imi pica, cat de bun e dropu etc.

1 răspuns:
| Mexicanu24 a răspuns:

Stiu eu un server foarte smecher de metin se creste ff repede, yang fara nr. mai multe NPC-uri ieftine, lasa-mi id-u tau!