| Lihaciu_Lucian_1969 a întrebat:

Buna,TPU as vrea sa stiu unde ar trebui sa intru ca sa autentific contul steam stiti atunci cand iti zice ceva de genul:Aceasta este adresa talove struckz da sau nu vreau sa stiu unde dau sa autentific?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa fii mai explicit? :s Adica nu stii sa te loghezi sau zice ceva de un cod? :s

| Lihaciu_Lucian_1969 explică (pentru anonim_4396):

Deci ma logez si zice asa:asta e adresa de email? pe o dunga groasa verde dau da si zice esti de acord dau da si zice ca am primit un mail dar nu stiu unde sa ma uit ca pe yahoo mess nu e nimic ce sa fac?

| Lihaciu_Lucian_1969 explică:

Pot fii:deci ma loghez si zice pe o dunga verde groasa asa: aceasta este adresa ta de email: adresa dau da apoi sunt de acord apoi zice ca primesc un mail si nu primesc si am crezut ca nu stiu unde sa intru sa vad mailul