| Daniel_Florinel_1979 a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu sa-mi spuneti niste jocuri online (nu pe internet pe pc) dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| GreenEagl3 a răspuns:

Buna! RuneScape, Call Of Duty, Need For Speed World, League of Legends, Minecraft, World Of Tanks, World Of Warplanes, Smite... Astea ar fi cateva din jocurile online pe care le-am jucat si eu... Sper ca te-am ajutat! happy

| Daniel_Florinel_1979 explică (pentru GreenEagl3):

RunScape e ca Metinu?

| GreenEagl3 a răspuns (pentru Daniel_Florinel_1979):

Nu... Sunt jocuri destul de diferite... Te poti uita pe youtube happy

4 răspunsuri:
| highqualitygraff a răspuns:

Counter-Strike, Minecraft, NFS World, Team Fortress, Call of Duty, Mai sunt foarte multe, dai un search pe google. Funda?

| Daniel_Florinel_1979 explică (pentru highqualitygraff):

Counter strike il am imi place nfs world nu il am imi place Call of duty nu il am imi place restul nu mai vad ce rasp mai primesc dupa trec la funda