| Cezardelux a întrebat:

Buna TpU astazi as vrea sa scot un cont de pe serverul metin2ro sv trianguli la vanzare.
Cine este interesat ar pute-a sa ma contacteze pe adresa mea de mail cezarezar.
Adaugati-ma la prieteni pe messenger. Contul are lvl 75 war mental il dau cu tot cu itm
Sunt din judetul Suceava. Aceppt euro, lei sau tablete, telefoane
Va astept pm

2 răspunsuri:
| CR7Legend a răspuns:

Joaca-te pe metinul asta e frumos!: http://metin2.pglr.ro/

| Cezardelux explică (pentru CR7Legend):

Nu intelegi ce scrie? vreau sa vand contul..nu sa joc alt metin ..deci cine este interesat adaugatima pe skipe/mess