| Marius0111 a întrebat:

Azi am intrat pe metin2ro pe serverul trianguli si am vazut ca contul e blocat. Ce pot face? Nu am facut nimic rau
am respectat regulamentul.Dar problema mai mare este ca l-am facut pe o altaa adresa de email si nu mai stiu parola si adresa.
Daca cineva vrea sa ma ajute plizz cu itm pe trianguli sa ma contacteze la :
marius_dinamo01@yahoo.com
marius01111@gmail.com
skype: Talpa Marius

2 răspunsuri:
| robitza123 a răspuns:

Sall
fii atent ce iti zic:
cand ai activat contul ai intrat pe yahoo la mailuri nu?
tot asa si acum dai la mailul cu contul respectiv si dai pe linkul acela
Funda? plzz

| Marius0111 explică:

Ma eu mi-am uitat yahoo account and password adica id si parola pe contul ala!