| ALEX12310 a întrebat:

Buna TPU cand vreau sa ma conectez la un server de minecraft (oricare chiar si al meu) imi spune failed to connect to server conection time out :connect funda la raspunsul corect

2 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Presupun ca nu ai cont premium, deci ai grija ca unele servere nu merg fara cont premium(cumparat). Incearca sa stergi dn run->%appdata%->sterge tot. minecraft (vezi daca ai mape de care ai nevoie salveaza folderul "saves".

| ALEX12310 explică (pentru Nero):

Am s eu server si nu e neaparat sa ai premium pe el am aflat care e problema dar nu stiu cum sa o rezolv