| DzEk0 a întrebat:

Care stie de unde pot descarca Drop hack..care are LINK FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DirtD3viL a răspuns:

Nu mai merge PM`u asa ca postez aici:
N'ai specificat daca pe private sau oficiale asa ca iti dau pentru amandoua.
-Pentru Metin2 Rohttp://www.youtube.com/watch?v=qBW6zmAvA34(ai link in description)
-Pentru servere private:h t t p://w w w. 2shared.c o m/file/4mcvXugm/DropHack.html scrie fara spatii sau daca nu alt link uite:ht t p://w w w. 2shared.c o m/file/m2T89qap/DropHack.html tot asa fara spatii.Bafta

2 răspunsuri:
| DzEk0 explică:

Fundawinking

| DirtD3viL a răspuns:

Ti'am dat PM CU linkurile Baftawinking

| DirtD3viL a răspuns (pentru DirtD3viL):

Nu mai merge PM`u asa ca postez aici:
N'ai specificat daca pe private sau oficiale asa ca iti dau pentru amandoua.
-Pentru Metin2 Rohttp://www.youtube.com/watch?v=qBW6zmAvA34(ai link in description)
-Pentru servere private:h t t p://w w w. 2shared.c o m/file/4mcvXugm/DropHack.html scrie fara spatii sau daca nu alt link uite:ht t p://w w w. 2shared.c o m/file/m2T89qap/DropHack.html tot asa fara spatii.Bafta