| AlexGameer a întrebat:

caut un partener(prieten) pentru mai multe jocuri,warframe,apb reloaded si etc, e cineva interesat?(stau mult pe pc)

6 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Daca vrei sa ne jucam Minecraft, ma bag.

| Kiraly_Paula_1999 a răspuns (pentru OctaLoL):

Vreau eu sa joc minecraft

| AlexGameer explică (pentru OctaLoL):

Pai eu ma bag, dar nu stiu ce minecrafpt, ai putea sa imi day linkul

| AlexGameer explică (pentru Kiraly_Paula_1999):

Ok,numai sa imi day linkul cu minecraft ca sunt o multime!

| Dinca_Alexandru_1994 a răspuns:

Ti-as fi eu partener(prieten) la warframe dar ma poti ajuta si pe mine cu chestia ca atunci cand il instalez imi scrie update failed, dc oare? propietatile pc sunt:4gb ram, placa video de 1gb, procesor dualcore 3.20 ghz, care ar fi problema sti?

| AlexGameer explică (pentru Dinca_Alexandru_1994):

Incearca sa il stergi si sa il instalezi din nou