| PussInBoots2000 a întrebat:

Ce jocuri Horror si Actiune imi recomandati si mie?

Răspuns Câştigător
| Denymatrix a răspuns:

Pai ca joc horror ar putea fi:Saw(cred ca sti filmul big grin) iar actiunetonguerototype,Assasin's Creed,Prince of Persia(sunt mai multe,ex: The Forgotten Sands; The Sands of Time,etc.), Ninja Blade, Far Cry...ar trebui sa le incerci big grin...(fundita? big grin)

| PussInBoots2000 explică (pentru Denymatrix):

Ti-am dat Funda si da am Jucat si prototype si Prince of persia si Ninja blade si Far cry dar nu prea imi place oricum mersi.

3 răspunsuri:
| AlexUrasteIdiotenia a răspuns:

Fear 3.

| nikenike_9153 a răspuns:

Daca imi bagi idul de mess nike.jeff_yo iti zic eu niste jocuri horror calumea smug