| Hoseas a întrebat:

Ce jocuri Pc racing imi sugerati pentru un sistem Intel(R) Core(TM) 2 CPU 6700 1.87 Ghz. Placa viseo Geforce 6700 XL pe 128. Memorie dedicata GDDR 3. 2 Giga rami. Stiu ca nu este prea performant. Chiar slab fata de cerinte jocuri. Totusi asi dori sa stiu cam ce jocuri Racing, eventual Shotters miar porni

1 răspuns:
| DuDDy24 a răspuns:

Incearca COD 1, 2, 3, nfs most wanted, carbon, pro street, underground 1 si 2, the punisher, gta vice city si san andreas, astea imi vin in minte.
Intra aici pentru mai multe jocuri http://www.game-debate.com/games/
Cam orice aparut pana in 2006-2007 ar trebui sa iti ruleze destul de OK