| arual93 a întrebat:

ce simulator auto mi-ati recomanda pentru aceste caracteristici ale laptopului :Toshiba satellite a 300, processor:Intel pentium dual cpu T2390; 1,86 ghz(2CPUs),memory 2048mb ram, mobile Intel 965 express chipset family, windows 7 ultimate.Am incercat driving simulator 2009 si 2011 si se misca in slow motion.Alte jocuri din aceasta categorie mai stiti? multumeschappy

4 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Cele mai bune simulatoare sunt cele de la simbin. ar fi indicat sa ai un volan. pe calc tau ar trebui sa-ti mearga gt legends, gtr1, gtr2, race07, gtr evolution etc.
sau te referi la simulatoare pentru scoala de soferi?

| arual93 explică:

Simulatoare pentru scoala de soferihappy

| sergiustephan a răspuns:

Incearca sa intri in options si sa le dai pe toate la slab(low). Oricum la 1, 86 ghz cum vrei sa-ti mearga!?

| Cosmotel a răspuns (pentru sergiustephan):

E dual nu-i single. e numai bunicel pentru joculete de genul.