| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri imi merg:
3072 mb RAM

PENTIUM(R) Dual-Core CPU T4400 @2. 20GHz (2cpus).~2.2GHz

ACER
Mobile Intel(R) 45 express Chipset Family

Răspuns Câştigător
| Carmy21 a răspuns:

Bună.
Din câte văd ai un calculator bunicel dar presupun că e cumpărat de prin 2008-2009? E destul de bun dar jocurile îți merg cam cele facute din 2008 - 2009 maxim 2010.

| anonim_4396 explică (pentru Carmy21):

Ai dreptate 2009 mersi de rasp big grin

| Carmy21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ascultă-mă jocurile din 2012 nu îți merg happy. S-ar putea cele din 2011 dar cred că sunt șanse foarte mici. Cam așa e și computerul meu și știu din propria experiență.

5 răspunsuri:
| AnonimusGate a răspuns:

Iti merg toate jocurile din 2012 iti pun sigur cati merg fifa pes craisis age of empire III deci sunt multe (inclusiv pes 2013) tiar merge si din 2013 dar nu cunosc jocuri asa noi dar ti f bun pc(calculatorul) FUNDA terog

| anonim_4396 explică (pentru AnonimusGate):

Fifa 12 nu merge am lag mare se blocheaza pes 12 la fel deci... cred ca primul raspuns e cel bun

| AnonimusGate a răspuns:

Fifa si mie dar pes sigur dupa descrierea ta ce placa video ai imi spui terog trebuie sa fie de 512 ce putin ca sa-ti mearga jocuri din 2011 in rest din 2010 toate iti garantez o sa vezi