| CristiPrise a întrebat:

Buna tpu.Cine imi poate da si mie comanda aia de la minecraft in care sa nu iti pierzi xp si itemele? Daca merge fundita!:*

Răspuns Câştigător
| forsaken99 a răspuns:

/gamerule keepInventory true

Ma sunteti prosti nu exista tot exista daca ai creier si cauti happy
Nu stiu daca merge pe single player fara cheats allowed dar incearca sau daca nu vrei cheats allowed este un mod pentru minecraft "Death Chest" trebuie sa cari 1 chest cu tine cand mori itemele se duc in chest dar xp-ul nu se tine.

| CristiPrise explică (pentru forsaken99):

Mersi love struck

| forsaken99 a răspuns (pentru CristiPrise):

Np ma poti ajuta si tu te rog http://epicfreeprizes.com/? ref=3599011

4 răspunsuri:
| Ady100 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| PiticuMik a răspuns:

Nu exista big grin