| MissCochetEllyzabet a întrebat:

Cum pot face stardollari pe stardoll? FUNDITA!hee hee

3 răspunsuri:
| ShanixRRS a răspuns:

Exista mai multe metode.
1.Cumperi stardolarii sau primesti stardollari facandute ss.
2.te conectezi la twiter si primesti 10 stardollari( sa stii ca merge)
3.Te conectezi la faceook si primesti tot 10 stardollari(daca intri in fiecare zi din 10 in 10 zile pe facebook si intri in stardoll primesti 5 stardollari)
4. Te conectezi pe youtub la stardoll
Cam atatea stiu dar sper ca o sa imi dai funda.

| MissCochetEllyzabet explică (pentru ShanixRRS):

Mda asta stiu si eu :j... si le-am facut dar gratis![cum se fac gratis stardollari] Gen: sa joci un joc si sa primest stardollari. -.-

| Aberdeen a răspuns:

Ai posibilitatea de a primi stardollari daca: -te conectezi la un dispozitiv;
-daca devii superstar;
-daca iti conectezi contul de stardoll cu cel de twiter(eu asa am facut si am primit 10 stardollari )
- si stardoll pe facebook cand te conectezi 5 zile la rand(nu mereu) primesti zilnic cate o recompensa pana la ultima zi (a 5-a) unde poti primi 5 stardollari(depinde de recompense)

SPER CA TE-AM AJUTAT.succes!

....sau ar mai fi posibilitatea de ati face cont pe stuffpoint, dar este mai complicat si mai greu deoarece trebuie strangi suficiente puncte si sa fii fan club STARDOLL pentru a putea primi un card cadou (deci acesta este mai complicat si mai greu de reusit);

FUNDA? happy