| ßσьσсєℓα a întrebat:

Cum castig stardollari pe stardoll gratis?

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Gratis?!?!? hmmm....eu stiu ca ii poti castiga prin munca...un fel de munca:
Ai posibilitatea de a primi stardollari daca: -te conectezi la un dispozitiv;
-daca devii superstar;
-daca iti conectezi contul de stardoll cu cel de twiter(eu asa am facut si am primit 10 stardollari )
- si stardoll pe facebook cand te conectezi 5 zile la rand(nu mereu) primesti zilnic cate o recompensa pana la ultima zi (a 5-a) unde poti primi 5 stardollari(depinde de recompense)

SPER CA TE-AM AJUTAT.succes!

....sau ar mai fi posibilitatea de ati face cont pe stuffpoint, dar este mai complicat si mai greu deoarece trebuie strangi suficiente puncte si sa fii fan club STARDOLL pentru a putea primi un card cadou (deci acesta este mai complicat si mai greu de reusit);

FUNDA? happy

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Îi câștigi gratis.

| AikkoxD a răspuns:

Nu câştigi.

| OskarRM a răspuns:

Prostituţie.