| AleXa1997 a întrebat:

Curand m-am apucat de metin happy. Am vazut un player care mi-a dat un hit si mi-a aparut de 7 ori. A spus ca are Hack Dmg x7. Nu conoasteti si voi un site de unde pot sa iau unul bun? Dau funda.

P.S Joc metin2 exodus care e un metin privat!

1 răspuns:
| kelo0oWy a răspuns:

Nu cred ca avea hack..ci doar era destul de bun..sau aveai lag in momentul cand dadea si apoi ti-a aparut doar dmg-ul..in general hackurile nu merg pe private.iar daca merg iti sugerez sa nu incerci ca esti usor prinsa si iti blocheaza contul