| anonim_4396 a întrebat:

Salut.De curand m-am apucat de um metin privat care se cheama metin2 xperiment, este pvp. Aveti vreun hack(dmg in special) pentru un metin ca acesta? Astept cat mai multe raspunsuriwinking

6 răspunsuri:
| eXeDusS a răspuns:

Chiar sunt curios de cand a devenit TPU sursa de hack-uri pentru metinari.

| eXeDusS a răspuns:

Poi nu am vrut sa te jignesc sau ceva de genu dar am observat ca foarte multi intra aici si cer hackuri pentru jocuri si nu prea mi se pare ceva normal.

| eXeDusS a răspuns:

Hack-uri pentru. metin in special exista "moca" trebuie doar sa-l intrebi pe nenea' google daca le poate gasihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce intreb si ce mi se raspunde... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu m-ai jignit dar am vrut sa vad daca exista asa ceva.Eram curioswinking

| ursuionel15 a răspuns:

Salut hack pentru pvp gasesti pe mediafire scrii download multihack 1.8.5